
Автоматический тонометр с адаптером с манжетой 22-32 см AND UA 651 Plus
2 769 ₴
- Готово к отправке
- Код: UA 651 Plus с адаптером
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Особливості:
Чіткий крок до здорового способу життя, монітор має переваги надзвичайно точного осцилометричного вимірювання АТ, вперше розробленого та запатентованого A&D ще в 1984 році.
UA-651 Plus використовує технологію A&D AFib+, яка дозволяє перевіряти IHB і фібриляцію передсердь за одне зчитування, що відображається піктограмою IHB/AFib. Це дає змогу побачити, як часто це трапляється – якщо воно з’являється часто, вам слід звернутися до свого лікаря/терапевта для отримання подальших порад.
Ця функція IHB/AFib+ не використовується для діагностики, а лише для моніторингу. Технологія IHB (нерегулярне серцебиття) була вперше запроваджена компанією A&D у 2001 році, і тепер скринінг AFib+ можна знайти в усіх моніторах артеріального тиску A&D.
Монітор також має переваги надзвичайно точного осцилометричного вимірювання АТ, вперше розробленого та запатентованого A&D ще в 1984 році.
У пристрої також використовується найновіша технологія 3-го покоління від A&D із простим керуванням однією кнопкою, що включає перевагу автоматичного надування, керованого нечіткою логікою.
UA-651 Plus постачається з манжетою без латексу та металу (22-32 см), що забезпечує більший комфорт для користувача. Додаткові манжети можна придбати окремо з діапазоном манжет від 16 до 45 см.
UA-651 Plus клінічно перевірено на відповідність всесвітньо визнаним рекомендаціям Європейського товариства гіпертонії (ESH), тому користувач може бути повністю впевненим у своїх показаннях.
Функція середнього значення збережених даних (до 60 вимірювань) разом із індикатором класифікації артеріального тиску ВООЗ дозволяє користувачеві краще контролювати свою програму керування.
Якість UA-651 Plus дозволяє A&D пропонувати користувачеві 10 років гарантії (за винятком батарей і манжети).
UA-651 Plus надає користувачеві провідне економічно ефективне рішення з гарантією передової технології та клінічної перевірки ESH
Коробка містить:
- Автоматичний тонометр UA-651 Plus
- Манжета без латексу та металу (22-32 см)
- Посібник з експлуатації
- 4 батарейки
- Сумочка для зберігання
Переваги:
- Керування однією кнопкою – з останньою технологією повністю автоматичного вимірювання третього покоління
- Унікальна манжета A&D без латексу та без металу (22-32 см)
- Індикатор скринінгу AFib+
- Індикатор класифікації артеріального тиску Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) – для легкого та чіткого розуміння показань артеріального тиску
- Пам'ять на 60 вимірювань
- Додаткова багатофункціональна манжета варіюється від 16 до 45 см
- Функція читання середньої пам'яті
- Клінічно підтверджено за протоколом BHS – A/A
- Гніздо для адаптера змінного струму та сумочка для транспортування
- У комплект входять безкоштовні батареї
- 10 років гарантії – для повного спокою (за винятком манжети та батарейок)
Характеристики:
Місце вимірювання - плече
Розмір манжети - 22 - 32 см.
Індикатор аритмії - так
Миготлива аритмія - так
Індикатор руху під час вимірювання - ні
Розрахунок середнього тиску - так
Індикатор заряду батареї - так
Пам'ять - 60 вимірювань
Манжета - SlimFit (ISO*) 22 см-32 см
Живлення- Батарейки ( можливість підключення адаптеру)
Кількість вимірювань - до 700 циклів вимірювання від комплекту батарейок
Індикатор правильної фіксації манжети - ні
Індикатор правильного положення руки - ні
Гарантійний термін - 10 років
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AND |
| Страна производитель | Япония |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Дорожный футляр | Да |
| Максимальный диапазон измерения | 280 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения | 20 мм/рт. ст. |
| Состояние | Новое |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Вес,грамм | 265 без батареек |
| Размер манжеты,см | 23-37 |
| Экран | Жидкокристаллический |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Дополнительные характеристики электронных тонометров | |
| Графический индикатор уровня АД (Шкала ВОЗ) | Да |
| Индикатор движения | Нет |
| Индикатор повышенного давления | Нет |
| Количество батареек | 4 шт |
| Количество блоков памяти | 1 |
| Количество ячеек памяти | 30 |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 200 уд/мин |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Разъем для подключения к компьютеру | Нет |
| Термометр | Нет |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип элементов питания | AA |
- Цена: 2 769 ₴




