
Автоматический тонометр с адаптером AND UA 767S
3 799 ₴
- Готово к отправке
- Код: UA 767S с адаптером
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
700 циклів вимірів від одного комплекту батарейок!
Гарантія 10 років!
Японська якість!
UA-767S є найновішим у лінійці пристроїв UA-767 від A&D – нашої флагманської моделі з 1985 року.
Він використовує нашу технологію IHB/AFib 2-го покоління, яка тепер вимірює частоту IHB (нерегулярне серцебиття)/AFib – показано піктограмами та розділене на різні ступені. Тепер це дає змогу користувачеві/клініцисту бачити, як часто виявляли IHB/FIB, що вказує на рівень ризику для пацієнта. Якщо оцінка висока, слід негайно звернутися до лікаря.
Особливості:
Цю функцію %IHB/%AFib не можна використовувати для діагностики, а лише для моніторингу. Ця технологія скринінгу нерегулярного серцебиття (IHB) і AFib була вперше запроваджена компанією A&D у 2001 році, і тепер її можна знайти на більшості з усього асортименту моніторів артеріального тиску. Ця революційна технологія A&D зараз використовується в усьому світі, допомагаючи у випадковому виявленні аритмій, включаючи AFib (або фібриляцію передсердь).
Монітор також має переваги надзвичайно точного осцилометричного вимірювання АТ, вперше розробленого та запатентованого A&D ще в 1984 році.
Переваги:
- Третє покоління флагманської лінійки UA-767
- Манжета Slimfit™ від A&D – без латексу та металу, охоплює 22-32 см
- IHB 2-го покоління (нерегулярне серцебиття) / індикатор AFib для показу частоти IHB%/AFib%
- Індикатор помилки прилягання манжети
- Індикатор помилки руху
- Показник класифікації артеріального тиску ВООЗ
- 60 пам'яті + середнє читання
- Клінічна перевірка ESH
Характеристики:
Місце вимірювання - плече
Розмір манжети - 22 - 32 см.
Індикатор аритмії - так
Миготлива аритмія - так
Індикатор руху під час вимірювання - так
Розрахунок середнього тиску - так
Індикатор заряду батареї - так
Пам'ять - 60 вимірювань
Живлення - Батарейки ( можливість підключення мережевого адаптеру )
Індикатор правильної фіксації манжети - так
Індикатор правильного положення руки - ні
Гарантійний термін - 10 років
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AND |
| Страна производитель | Япония |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Дорожный футляр | Да |
| Максимальный диапазон измерения | 280 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения | 20 мм/рт. ст. |
| Размер манжеты | 22-32 (см) |
| Состояние | Новое |
| Тип манжеты | Нейлоновая с металлическом кольцом |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Вес,грамм | 300 без батареек |
| Дополнительные характеристики электронных тонометров | |
| Индикатор движения | Да |
| Индикатор повышенного давления | Да |
| Количество батареек | 4 шт |
| Количество блоков памяти | 1 |
| Количество ячеек памяти | 90 |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 200 уд/мин |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Разъем для подключения к компьютеру | Нет |
| Сетевой адаптер | Да |
| Термометр | Нет |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип элементов питания | AA |
- Цена: 3 799 ₴



