
Полуавтоматический тонометр со стандарной манжетой с индикатором аритмии 22-32 см AND UA-704
1 749 ₴
- Готово к отправке
- Код: UA-704
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Живлення всього від однієї пальчикової батарейки АА дозволяє проводити більш ніж 2 000 вимірювань!
Гарантія 10 років!
Японська якість!
Індикатор аритмії!
A&D є провідним постачальником медичних приладів як для домашнього медичного обслуговування, так і для медичних працівників у всьому світі з моменту заснування в 1977 році.
UA-704 має переваги багатьох функцій, розроблених A&D для професійного клінічного використання.
Напівавтоматичний тонометр UA-704 настільки компактний, що легко поміститься на вашій долоні!
Прилад має всього одну кнопку управління, адже простота користування - це відмінна риса електронних тонометрів «Ей енд Ді»!
Характеристики:
Місце вимірювання - плече
Розмір манжети - 22 - 32 см.
Індикатор аритмії - так
Розрахунок середнього тиску - ні
Індикатор заряду батареї - так
Пам'ять - 1 вимірювання
Живлення - 1 батарейка типу AA
Гарантійний термін - 10 років!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AND |
| Страна производитель | Япония |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Максимальный диапазон измерения | 280 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения | 20 мм/рт. ст. |
| Размер манжеты | 22-32 (см) |
| Состояние | Новое |
| Тип манжеты | Нейлоновая с металлическом кольцом |
| Тип тонометра | Полуавтоматический |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Звуковой сигнал | Да |
| Индикация аритмиии | Да |
| Место измерения давления | Плечо |
| Питание | батарейка типа AA - 1 шт |
| Страна производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес прибора без упаковки | 75 грамм |
- Цена: 1 749 ₴

