
Тонометр автоматический на запястье для спортсменов AND UB-525
2 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: UB-525
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Гарантія 10 років!
Японська якість!
Вимірювання при миготливій аримії!
A&D є провідним постачальником медичних приладів як для домашнього медичного обслуговування, так і для медичних працівників у всьому світі з моменту заснування в 1977 році.
Автоматичний наручний монітор UB-525 має переваги багатьох функцій, розроблених компанією A&D для професійного клінічного використання, включаючи можливість перевірки AFib (фібриляції передсердь) під час одного вимірювання.
Особливості:
Чіткий крок до здорового способу життя, монітор має переваги надзвичайно точного осцилометричного вимірювання АТ, вперше розробленого та запатентованого A&D ще в 1984 році.
Зйомка повторюваних точних показань за допомогою автоматичного зап’ястного монітора A&D UB-525 стала простою завдяки технології A&D:
Індикатор артеріального тиску Всесвітньої організації охорони здоров'я A&D.
- У 2003 році компанія A&D вперше запровадила просту систему індикаторів «світлофор» для вимірювачів артеріального тиску.
- Цей простий індикатор допомагає користувачеві швидко визначити, чи є його показники низькими, нормальними чи високими відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).
UB-525 клінічно перевірено на відповідність всесвітньо визнаним рекомендаціям Європейського товариства гіпертонії (ESH), тому користувач може бути повністю впевненим у своїх показаннях.
A&D UB-525 також має велику пам'ять для запису показань. Це дозволяє записувати до 60 записів, а також включає функцію середнього значення збережених даних, а також індикатор класифікації артеріального тиску ВООЗ, щоб дозволити користувачам краще контролювати свої програми управління.
Він також може похвалитися унікальною технологією A&D для нерегулярного серцевого ритму (IHB) і технологією скринінгу AFib/аналізу циркадного ритму, започаткованою A&D у 2001 році та тепер наявною в більшості нашого асортименту тонометрів. Ця революційна технологія A&D зараз використовується в усьому світі, допомагаючи у випадковому виявленні аритмій, включаючи AFib (або фібриляцію передсердь).
Японський дизайн і надійна якість UB-525 дозволяють A&D пропонувати користувачеві 10-річну гарантію (за винятком батарей і манжети).
Переваги:
- Простий у використанні, легке керування однією кнопкою
- Легкий, компактний дизайн
- Спираючись на провідну в галузі точність вимірювання A&D
- Запис пам’яті на 60 вимірювань
- Дуже великий РК-дисплей, який легко читати
- Швидке вимірювання
- Індикатор класифікації артеріального тиску Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).
- Унікальна технологія A&D для скринінгу нерегулярного серцевого ритму (IHB) і AFib
- Клінічно перевірено
- Гарантія 10 років
Характеристики:
Місце вимірювання - зап'ястя
Розмір манжети - 13,5 - 21,5 см.
Індикатор аритмії - так
Миготлива аритмія - так
Індикатор руху під час вимірювання - ні
Розрахунок середнього тиску - так
Індикатор заряду батареї - так
Пам'ять - 60 вимірювань
Живлення - Батарейки
Індикатор правильної фіксації манжети - ні
Індикатор правильного положення руки - ні
Гарантійний термін - 10 років
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AND |
| Страна производитель | Япония |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Дорожный футляр | Да |
| Максимальный диапазон измерения | 280 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения | 20 мм/рт. ст. |
| Размер манжеты | 13,5-21,5 (см) |
| Состояние | Новое |
| Тип тонометра | Запястный |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Индикация аритмиии | Да |
| Область измерения давления | Запястье |
| Расчет среднего значения артериального давления | Да |
| Страна производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Дополнительные характеристики электронных тонометров | |
| Графический индикатор уровня АД (Шкала ВОЗ) | Да |
| Звуковое оповещение | Нет |
| Количество батареек | 2 шт |
| Количество блоков памяти | 1 |
| Количество ячеек памяти | 90 |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 200 уд/мин |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип элементов питания | AAA |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция календаря | Нет |
| Часы | Нет |
- Цена: 2 299 ₴


