
Костыли подмышечные алюминиевые телескопические 2 шт. для людей среднего роста 160-180 см Dr.Life114-134 см
1 098 ₴
- Готово к отправке
- Код: арт. 10022
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Технічні характеристики:
Висота: 114-134 см
Вага милиці: 0,7 кг
Сірий колір
Максимальне навантаження: 114 кг
.png)


Полегшені пахвові алюмінієві милиці з телескопічним механізмом регулювання висоти.
Виконують функцію додаткової опори при ходьбі. Мають м'які подушечки на пахвових опорах і на ручках. Зручний кнопковий механізм регулювання і м'які гумові наконечники забезпечують комфортну експлуатацію милиць.


- 9 рівнів регулювання висоти милиці, 5 ступенів регулювання висоти ручки
- виготовлені з легкого алюмінію;
- регульована висота рукоятки і надійний кнопковий механізм регулювання висоти милиці;
- м'які наконечники зі зносостійкої гуми;
- м'які подушечки на пахвову опору і ручки.
Ціна вказана за пару.

Dr.Life - це сучасна українська торгова марка товарів для здоров'я, яка об'єднує якість і надійність продуктів, а також поєднує в собі багаторічний досвід кращих світових виробників і потреби українського ринку. Товари цієї торгової марки виробляються на найбільш технологічних промислових локаціях Європи, України і Азії. При розробці лінійок продукції бренду, впроваджуються нові технології та приділяється пильна увага безпеці і комфорту користувача. На сьогодні бренд Dr.Life представлений широкою лінійкою продуктів в сегменті технічних засобів реабілітації, ортопедичних виробів та медичної техніки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doctor Life |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка | 114 кг |
| Регулировка высоты | Да |
| Тип костылей | Подмышечный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 700 г |
| Максимальная высота | 134 см |
| Максимальный рост | 180 см |
| Минимальная высота | 114 см |
| Минимальный рост | 160 см |
| Материал изготовления | |
| Стойка костыля | Алюминий |
- Цена: 1 098 ₴


