
Костыли подмышечные алюминиевые телескопические для высоких людей с ростом 180-200 см Dr.Life134-154 см
1 148 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10023
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Технічні характеристики :
Висота: 134-154 см
Вага милиці: 0,7 кг
Сірий колір
Максимальне навантаження: 114 кг
.png)
.png)
Полегшені пахвові алюмінієві милиці з телескопічним механізмом регулювання висоти.
Виконують функцію додаткової опори при ходьбі. Мають м'які подушечки на пахвових опорах і на ручках. Зручний кнопковий механізм регулювання і м'які гумові наконечники забезпечують комфортну експлуатацію милиць.


- 9 рівнів регулювання висоти милиці, 5 ступенів регулювання висоти ручки
- виготовлені з легкого алюмінію;
- регульована висота рукоятки і надійний кнопковий механізм регулювання висоти милиці;
- м'які наконечники зі зносостійкої гуми;
- м'які подушечки на пахвову опору і ручки.

Ціна вказана за пару.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doctor Life |
| Страна производитель | Украина |
| Регулировка высоты | Да |
| Тип костылей | Подмышечный |
| Габаритные размеры | |
| Максимальная высота | 154 см |
| Максимальный рост | 200 см |
| Минимальный рост | 180 см |
| Материал изготовления | |
| Стойка костыля | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 700 кг |
| Максимальная нагрузка | 114 |
| Материал | Алюминиевые |
| Минимальная высота | 134 |
| Основные | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 1 148 ₴


