
Трость с опорой на 4-х ножках с малой базой Dr.Life арт. 10110BL
849 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10110BL
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Технічні характеристики:
Висота: 73-96 см.
Розмір бази: 13х18 см.
Вага: 0,85 кг.
Колір: чорний
Максимальне навантаження: 114 кг.
.png)

Легка алюмінієва телескопічна 4-опорна тростина - надійна підтримка при ходьбі, яка має додаткову стійкість завдяки 4-м опорним ніжкам.
Призначена для використання в період реабілітації після травм і захворювань опорно рухового апарату. 4 - опорна база, полегшує використання палиці ослабленими пацієнтами на ранніх термінах реабілітації.
.jpg)

- 10 рівнів регулювання висоти);
- виготовлена з легкого алюмінію;
- вигнута форма шафта тростини для кращої стійкості;
- зручна рукоятка ергономічної форми з м'якою накладкою;
- телескопічний механізм регулювання висоти;
- додатковий фіксатор з муфтою для попередження розхитування;
- зменшена опорна база квадропода для комфортної експлуатації;
- 4 м'яких гумових наконечника.

- Рекомендують використовувати медики, після перенесених операцій, травм, літнім людям з порушенням функцій опорно-рухового апарату.
- При русі допомагає максимально зняти навантаження з нижніх кінцівок, тримати тіло в зручному вертикальному положенні, зберігати рівновагу при пересуванні.
- Полегшує пересування, прискорюючи і врівноважуючи тіло при ходьбі, особливо літнім людям і людям з порушеними функціями нижніх кінцівок.

Dr.Life - це сучасна українська торгова марка товарів для здоров'я, яка об'єднує якість і надійність продуктів, а також поєднує в собі багаторічний досвід кращих світових виробників і потреби українського ринку. Товари цієї торгової марки виробляються на найбільш технологічних промислових локаціях Європи, України і Азії. При розробці лінійок продукції бренду, впроваджуються нові технології та приділяється пильна увага безпеці і комфорту користувача. На сьогодні бренд Dr.Life представлений широкою лінійкою продуктів в сегменті технічних засобів реабілітації, ортопедичних виробів та медичної техніки.
ПОХОЖИЕ ТОВАРЫ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doctor Life |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка | 114 кг |
| Регулировка высоты | Да |
| Тип трости | Трость с опорой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 850 г |
| Максимальная высота | 96 см |
| Минимальная высота | 73 см |
| Дополнительные характеристики трости с опорой | |
| Длина опоры | 13 см |
| Количество опорных ножек | Четыре |
| Размер опоры | Малая |
| Форма опоры | Квадратная |
| Ширина опоры | 18 см |
- Цена: 849 ₴


