
.png)
Стійкий алюмінієвий стільчик призначений для зручного та безпечного розташування хворого під час прийняття душу або ванни. Виріб має комфортне, що не слизьке сидіння. Ніжки з телескопічним механізмом регулювання дозволяють підібрати необхідну висоту посадки людини.
.jpg)
.png)
- спрощення гігієнічних процедур для ослаблених пацієнтів.

- люди похилого віку;
- які страждають надмірною вагою пацієнти;
- людям з обмеженими можливостями;
- дорослі і діти з проблемами опорно-рухового апарату.

Dr.Life - це сучасна українська торгова марка товарів для здоров'я, яка об'єднує якість і надійність продуктів, а також поєднує в собі багаторічний досвід кращих світових виробників і потреби українського ринку. Товари цієї торгової марки виробляються на найбільш технологічних промислових локаціях Європи, України і Азії. При розробці лінійок продукції бренду, впроваджуються нові технології та приділяється пильна увага безпеці і комфорту користувача. На сьогодні бренд Dr.Life представлений широкою лінійкою продуктів в сегменті технічних засобів реабілітації, ортопедичних виробів та медичної техніки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doctor Life |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка | 114 кг |
| Наличие спинки | Нет |
| Регулировка высоты | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Максимальная высота | 54 см |
| Минимальная высота | 37 см |
- Цена: 2 099 ₴


