
Стул туалетный со спинкой Dr.Life 10595
2 749 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10595
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Технічні характеристики:
Ширина між підлокітниками 48 см .;
Висота сидіння 43-58 см. (7 рівнів регулювання висоти);
Підлокітники фіксовані
Вага виробу: 5,9 кг
Максимальне навантаження 114 кг.

Стілець-туалет призначений для санітарно-гігієнічних процедур при догляді за ослабленниміпользователямі. Для зручності використання та санітарної очистки стілець має складну стійку конструкцію з кришкою і відром, а для додаткової безпеки користувача - бічні підлокітники і спинку.


- сталева конструкція що складається ;
- зручний механізм регулювання висоти;
- стільчак, знімна кришка і відро;
- протиковзкі гумові наконечники;
- бічні підлокітники;


Dr.Life - це сучасна українська торгова марка товарів для здоров'я, яка об'єднує якість і надійність продуктів, а також поєднує в собі багаторічний досвід кращих світових виробників і потреби українського ринку. Товари цієї торгової марки виробляються на найбільш технологічних промислових локаціях Європи, України і Азії. При розробці лінійок продукції бренду, впроваджуються нові технології та приділяється пильна увага безпеці і комфорту користувача. На сьогодні бренд Dr.Life представлений широкою лінійкою продуктів в сегменті технічних засобів реабілітації, ортопедичних виробів та медичної техніки.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doctor Life |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка | 114 кг |
| Откидная крышка | Да |
| Регулировка высоты | Да |
| Съемная крышка-сиденье | Да |
| Тип подлокотников | Фиксированные |
| Тип санитарного приспособления | Кресло-туалет |
| Тип туалетного кресла | На четырех ножках |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.9 кг |
| Максимальная высота сиденья регулируемого стула | 58 см |
| Минимальная высота сиденья регулируемого стула | 43 см |
| Ширина между поручнями | 48 см |
- Цена: 2 749 ₴
