
Ортопедическая подушка под спину с эффектом памяти J2508 M Olvi
1 421 ₴
- Готово к отправке
- Код: J2508 M
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначена для формування правильної постави, зняття втоми при тривалому положенні сидячи для профілактики та лікування проблем зі спиною.
Це подушка під спину зручніша за інших, і ось чому:
- Матеріал з ефектом пам'яті значно підвищує комфорт, а конструкція забезпечує підтримку спині.
- Оптимальна товщина подушки: вона не займає надто багато місця на сидінні
- Підходить для різних видів сидінь, є ремені для фіксації

Подушку можна підлаштовувати під потреби та відчуття, переміщати по спинці сидіння вище-нижче, встановлювати під поперек край, який товщий або тонший.
Застосування:
- при тривалій сидячій роботі;
- профілактика остеохондрозу та сколіозу, а також втоми та болю поперекового відділу хребта;
- для підтримки спини під час реабілітації;
- формування правильної постави.
Склад:
Наповнювач – пінополіуретан з ефектом пам'яті memory foam.
Наволочка – велюр
Розміри: 35х36х10 см.

Рекомендації щодо догляду:
- делікатне прання наволочки в теплій (40 ° С) воді;
- догляд за наповнювачем - сухе чищення.
Країна-виробник: Україна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Олви |
| Страна производитель | Украина |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Материал наперника/чехла | велюр |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Тип | Для кресла |
| Цвет | Черный |
| Размеры подушки | |
| Высота подушки | 10 см |
| Длина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 36 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 421 ₴





