
М'яка ортопедична подушка з ефектом пам'яті для всіх положеннях під час сну 66х38х12 "Sonata" Soft J2528
2 316 ₴
- Готово до відправки
- Код: J2528
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Особливості:
- ергономічна форма комфортно підлаштовується на всі положення під час сну й має естетичний вигляд;
- наповнювач з ефектом пам'яті підвищеного комфорту — ідеальний баланс м'якості та підтримки, підлаштовується під вагу та форму тіла, але не стискається,
- підтримує шию в фізіологічно правильному положенні;
- перфорація наповнювача надає подушці м'якості, а також забезпечує повітрообмін між поверхнею подушки та шкірою.

Призначення:
- для сну та відпочинку;
- для профілактики та лікування остеохондрозу, головного болю;
- сприяє нормалізації кровообігу голови та шиї.
Склад:
Наповнювач — пінополіуретан з ефектом пам'яті.
Наволочка: віскоза — 35%, поліестер — 50%, еластан — 15%.
Розміри: 66х38х12 см.
Протипоказання:
Не треба використовувати за наявності алергії на матеріали виробу. За наявності специфічних хвороб перед використанням бажано проконсультуватися з лікарем.
Рекомендації щодо догляду за виробом:
- делікатне прання наволочки в теплій (40 °C) воді;
- догляд за наповнювачем — сухе чищення.
Зберігання та гарантійні зобов'язання
Зберігати в приміщеннях за температури від 5 до 30 °C і відносної вологості повітря не більш ніж 75%, далеко від джерел тепла та пилу, уникаючи дії прямих сонячних променів. Можливе пожовтіння наповнювача, що не впливає на функціональні властивості матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олві |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 12 см |
| Довжина подушки | 66 см |
| Ширина подушки | 38 см |
- Ціна: 2 316 ₴








