
Портативна складана тростина регульована за висотою чорна KARADENIZ MEDIKAL PR-104
490 ₴
- Немає в наявності
- Код: PR-104
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Висота 80-90 см
Вага виробу 0,36 кг
Колір матеріалу Чорний
Колір деталей Чорний
Матеріал Алюміній

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karadeniz Medical |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Регулювання висоти | Так |
| Складаний шафт | Так |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Тип тростини | Складна тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴

