
Анатомічна подушка для ніг Ortomedica 7039
870 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7039
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кольорова подушка, яку ми виробляємо для сприяння процесу відновлення після операцій на гомілці та колінній ділянці, розроблена відповідно до анатомії гомілки.
Використовується як опора в тих випадках, коли нога або стопа мають залишатися стабільними.
- Розміри виробу: 25x25x15 см.
- Материал изделия: полиуретан
Переваги:
- Матеріал нетоксичний, антипиловий, антибактеріальний, гіпоалергенний.
- Вражає стійкістю до стирання й зберігається роками без сплющування.
- Пропонує дивовижний комфорт і безпрецедентну ортопедичну підтримку, дає хребту залишатися в нейтральному положенні, допомагає знизити тиск.
Рекомендації
- Ручне прання чохла за температури не вище ніж 60 градусів.
- Сушити якомога далі від нагрівальних приладів.
- Виріб не розпрасовувати та не сушити під прямими сонячними променями.
- Подушку провітрювати на балконі впродовж 4-6 годин, періодично перевертаючи.
- Процедуру повторювати що 3 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сну |
| Виробник | Ortomedica |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 25 см |
| Ширина подушки | 25 см |
| Висота подушки | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴








