
Анатомічна подушка-напіввалик Ortomedica 7036 (42x18x9 см)
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7036
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудово зарекомендована модель ортопедичної подушки.
Особливості:
- матеріал чутливий до температури тіла, набуває індивідуальної форми голови та шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну або відпочинку;
- розміри: 42x18x9 см
Застосування:
- повноцінне відновлення організму під час і відпочинку для здорових людей;
- профілактика стомлюваності та головного болю, болю в шийному, поперековому відділах хребта;
- профілактика розвитку остеохондрозу шийного відділу хребта;
- реабілітація після травм відділу хребта;
- розвантаження м'язів і зв'язкового апарату шиї та плечового пояса;
- нормалізація кровопостачання голови та шиї.
Рекомендації щодо догляду
- Прати наволочку в міру забруднення.
- Дозволяється делікатне прання з великою кількістю води, мінімальним механічним обробленням, швидке полоскання.
- Прати в теплій воді (40 °C).
- Забороняється вичавлювати та сушити в пральній машині.
- Догляд за наповнювачем — сухе чищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 42 см |
| Ширина подушки | 18 см |
| Висота подушки | 9 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Ortomedica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴




