
Подушка Анатомічна для сидіння Ortomedica 7022 44x38x13/7 см для зняття навантаження зі спини; у разі остеохондрозу
1 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7022
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедична подушка для сидіння — сучасний аксесуар для будь-якого стільця або крісла.

Вона здатна полегшити багатогодинну сидячу роботу або подорож автомобілем.
Ортопедична подушка для сидіння завдяки анатомічній формі запобігає болю в хребті та забезпечує ваш комфорт упродовж усього часу використання.

Призначення:
- для комфорту під час сидіння на жорстких і напівжорстких поверхнях;
- для запобігання можливим больовим відчуттям у хребті від тривалого сидіння;
- профілактики та лікування остеохондрозу;
- для забезпечення рівномірного навантаження та зняття напруження з поперекового відділу хребта та органів малого таза;
- нормалізації кровообігу в органах малого таза, завдяки чому зменшуються больові відчуття й дискомфорт, особливо в післяопераційний або післяпологовий період;
- під час тривалого сидіння запобігає онімінню нижніх кінцівок.

Розмір:
- 44x38x13/7 см
-
Характеристики
Бренд Ortomedica Країна виробництва Украина/Турция Форма подушки з отвором Зона використання під сідниці; для автомобіля; Призначення для зняття навантаження зі спини; під час остеохондрозу Ефект пам'яті Немає Масажний ефект Немає Розміри 44x38x13/7 см Перфорація Немає Гіпоалергенність Да 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для крісла |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сидіння |
| Виробник | Ortomedica |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 38 см |
| Ширина подушки | 44 см |
| Висота подушки | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴



