
Анатомічна подушка Ortomedica 7121 від храпа з ефектом пам'яті (55*40*12/10 см)
2 280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7121
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оскільки найчастіше храп виникає через неправильне положення голови під час сну, нам необхідно використовувати подушку правильної форми.
Подушка під голову, своєю формою дає змогу помістити голову та шию в правильну позу сну, що сприяє зменшенню закупорювання дихальних шляхів, а дихати стає простіше та тихіше.
Наші ортопедичні подушки виготовлені з високоякісного спіненого підтримувального матеріалу.
Подушки від храпа уві сні здебільшого, якщо вони рекомендовані лікарем і використовуються регулярно, неабияк зменшуютьмайданчики.
- Розміри виробу: 55*40*12/10 см.
- Материал изделия: полиуретан

Позитивний ефект
- Усунення хропіння
- Підтримка шиї та голови під час сну
- Поліпшення кровообігу
Рекомендації
- Ручне прання чохла за температури не вище ніж 60 градусів.
- Сушити якомога далі від нагрівальних приладів.
- Виріб не розпрасовувати та не сушити під прямими сонячними променями.
- Подушку провітрювати на балконі впродовж 4-6 годин, періодично перевертаючи.
- Процедуру повторювати що 3 місяці.
-
Характеристики
Бренд Ortomedica Країна виробництва Украина/Турция Призначення для сну Категорія користувачів для дорослих Показання до застосування от храпа Перфорація Немає Ефект пам'яті Да Розмір 55*40*12/10 см Матеріал чохла (наволочки) текстиль Сфера застосування під голову; під шию Стійкість до пилового кліща Да Наповнювач пенополиуретан Гіпоалергенність Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сну |
| Виробник | Ortomedica |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 55 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴







