
Подушка Ortomedica 7100 класична з ефектом пам'яті та гелем (58х40х11,8 см)
3 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7100
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка Ortomedica 7100 класична з ефектом пам'яті та гелем
Подушка модель Ortomedica 7100 має два різні за висотою валика, що додає їй зручності та дає змогу ефективно знімати м'язове напруження. Ця модель стала синергією комфорту та функціональності, і вона створена спеціально для вас! Подушка підійде тим, хто віддає перевагу спати на спині та на животі.
Особливості подушки Ortomedica 7100
- Розмір: 58Х40Х11,8 см.
- Наповнювач: Visco Memory, який миттєво набуває форми вашого тіла, підлаштовуючися за індивідуальними особливостями та забезпечуючи необхідну саме вам підтримку.
- Унікальний охолодний матеріал.
- Країна-виробник товару Україна/Туреччина.
-
Пінний матеріал
Пінний матеріал сприяє максимальному розслабленню м'язів, а отже, гарного відпочинку та відновленню сил. На 80% скорочує мимовільні рухи. Після того, як людина прокидається і прибирає голову, відновлюється першорядна форма подушки.
Шия та хребет підтримуються у фізіологічно правильному положенні та не деформуються уві сні.
-
Властивості подушки
- Усуває біль у шиї та спині, особливо, якщо вона викликана міжхребцевими грижами.
- Розподіляє навантаження між різними групами м'язів, ідеально пристосовується до форми голови та забезпечує здоровий сон.
- З піни з функцією "пам'яті" і відновлення первісної форми.
- Приймає будь-яку форму та зберігає правильне положення тіла під час відпочинку.
-
Характеристики
Бренд Ortomedica Країна виробництва Украина/Турция Призначення для сну Категорія користувачів для дорослих Показання до застосування у разі болю в спині; у разі болю в шиї Перфорація Немає Ефект пам'яті Да Висота 12 см Розмір 58х40х11,8 см Матеріал чохла (наволочки) текстиль Сфера застосування під голову Форма класична Стійкість до пилового кліща Да Наповнювач високоеластична піна Гіпоалергенність Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Visco Memory |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Виробник | Ortomedica |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 58 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 11.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴







