
Подушка Ortomedica 7107 класична маленька з ефектом пам'яті (45x31x10/7 см)
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7107
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Подушка Ortomedica 7107 класична маленька з ефектом пам'яті
Маленька ортопедична подушка Ortomedica 7107 призначається для повноцінного та комфортного сну дитини. Має анатомічний вигин для підтримки шиї в правильному положенні, завдяки чому забезпечує здоровий відпочинок усьому тілу.
Особливості подушки
- Додатковий комфорт: Завдяки підтримці, забезпечує додатковий комфорт підтримуючи хребет під час сну.
- Ослаблений кровообіг: Знижує навантаження на кровообіг і зменшує обертальні рухи під час сну.
- Підтримує шию та плечі: Підтримує м'язи шиї та плечей і запобігає можливим больовим відчуттям.
- Технологія піни з ефектом пам'яті: Наші подушки, виготовлені за технологією в'язкопружної піни з ефектом пам'яті, формуються залежно від тепла та тиску.
-
Пінний матеріал
Пінний матеріал сприяє максимальному розслабленню м'язів, а отже, гарного відпочинку та відновленню сил. На 80% скорочує мимовільні рухи. Після того, як людина прокидається і прибирає голову, відновлюється першорядна форма подушки.
Шия та хребет підтримуються у фізіологічно правильному положенні та не деформуються уві сні.
-
Показання
Ortomedica 7107 — спеціально розроблена подушка, що забезпечує оптимальну підтримку та вирівнювання шиї та хребта дитини під час сну. Ці подушки спеціально створені для задоволення унікальних потреб дітей, підлітків і дорослих і забезпечення здорової постави під час сну.
-
Характеристики
Бренд Ortomedica Країна виробництва Украина/Турция Призначення для сну Категорія користувачів для дорослих; для дітей Показання до застосування у разі болю в спині; у разі болю в шиї; у разі головних болів; у разі шийного остеохондрозу Перфорація Немає Ефект пам'яті Да Розмір 45x31x10/7 см Матеріал чохла (наволочки) текстиль Сфера застосування під голову; під шию Форма анатомічна; класична Стійкість до пилового кліща Да Наповнювач високоеластична піна Гіпоалергенність Да
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Білий |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Виробник | Ortomedica |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 45 см |
| Ширина подушки | 31 см |
| Висота подушки | 10 см |
- Ціна: 1 750 ₴






