
Анатомічна подушка Ortomedica 7117 з ефектом пам'яті (51x36x11/7 см)
1 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7117
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка ортопедична Ortomedica 7117 з ефектом пам'яті
Ортопедична подушка Ortomedica 7117 призначається для повноцінного та комфортного сну. Має анатомічний вигин для підтримки шиї в правильному положенні, завдяки чому забезпечує здоровий відпочинок усьому тілу.
Особливості подушки
- Додатковий комфорт: Завдяки підтримці, забезпечує додатковий комфорт підтримуючи хребет під час сну.
- Ослаблене кровообіг: Знижує навантаження на кровообіг і зменшує обертальні рухи під час сну.
- Підтримує шию та плечі: Підтримує м'язи шиї та плечей і запобігає можливим больовим відчуттям.
- Технологія піни з ефектом пам'яті: Наші подушки, виготовлені за технологією в'язкої піни з ефектом пам'яті, формуються залежно від тепла та тиску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сну |
| Виробник | Ortomedica |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 51 см |
| Ширина подушки | 36 см |
| Висота подушки | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴







