
Подушка Ortomedica 7118 з ефектом пам'яті 60x40x11/8 см для дорослих у разі болю в спині; у разі болю в шиї
2 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7118
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка Ortomedica 7118 з ефектом пам'яті
Ортопедична подушка Ortomedica 7118 призначається для повноцінного та комфортного сну. Має анатомічний вигин для підтримки шиї в правильному положенні, завдяки чому забезпечує здоровий відпочинок усьому тілу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сну |
| Виробник | Ortomedica |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴






