
Анатомічна подушка Ortomedica 7138 з ефектом пам'яті (55x35x13/8 см)
2 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7138
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Подушка ортопедична Ortomedica 7138 з ефектом пам'яті
Ортопедична подушка Ortomedica 7138 призначається для повноцінного та комфортного сну. Має анатомічний вигин для підтримки шиї в правильному положенні, завдяки чому забезпечує здоровий відпочинок усьому тілу.
Особливості подушки
- Завдяки підтримці, забезпечує додатковий комфорт підтримуючи хребет під час сну.
- Знижує навантаження на кровообіг і зменшує обертальні рухи під час сну.
- Підтримує м'язи шиї та плечей і запобігає можливим больовим відчуттям.
- Наші подушки, виготовлені за технологією в'язкої піни з ефектом пам'яті, формуються залежно від тепла та тиску.
- Розміри подушки: 55x35x13/8 см.
-
Пінний матеріал
Пінний матеріал сприяє максимальному розслабленню м'язів, а отже, гарного відпочинку та відновленню сил. На 80% скорочує мимовільні рухи. Після того, як людина прокидається і прибирає голову, відновлюється першорядна форма подушки.
Шия та хребет підтримуються у фізіологічно правильному положенні та не деформуються уві сні.
-
Показання
Ортопедичну подушку можна використовувати у разі кальцифікації шиї, грижі шиї, болів, викликаних фіброміалгією, випрямлення шиї, можна комбінувати з універсальною або роликовою подушкою відповідно до ваших потреб
-
Характеристики
Бренд Ortomedica Країна виробництва Украина/Турция Призначення для сну Категорія користувачів для дорослих Показання до застосування у разі болю в спині; у разі болю в шиї; у разі головних болів; у разі шийного остеохондрозу Перфорація Немає Ефект пам'яті Да Розмір 55x35x13/8 см Матеріал чохла (наволочки) текстиль Сфера застосування під голову; під шию Форма анатомічна; класична Стійкість до пилового кліща Да Наповнювач високоеластична піна Гіпоалергенність Да
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сну |
| Виробник | Ortomedica |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 55 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 13 см |
- Ціна: 2 090 ₴








