
Анатомічна подушка Ortomedica 7120 класична з ефектом пам'яті (60x40x12см)
2 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7120
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка ортопедична Ortomedica 7120 класична з ефектом пам'яті
Ортопедична подушка Ortomedica 7120 виготовлена з термочутливого віскоеластику під дією вашого тепла, він набуває форми тіла та рівномірно розподіляє тиск, знімаючи напруження з м'язів шиї та голови.
Особливості подушки
- Ортопедичні подушки наповнені піною. Вона здатна адаптуватися й точно повторювати форму людського тіла.
- Покриття подушки не викликає алергічних реакцій і забезпечує гарну циркуляцію повітря.
- Розмір продукту: 60x40x12см
- Матеріал продукту: Visco
-
Пінний матеріал
Пінний матеріал сприяє максимальному розслабленню м'язів, а отже, гарного відпочинку та відновленню сил. На 80% скорочує мимовільні рухи. Після того, як людина прокидається і прибирає голову, відновлюється першорядна форма подушки.
Шия та хребет підтримуються у фізіологічно правильному положенні та не деформуються уві сні
-
Показання
Ортопедичні подушки рекомендовані людям із шийними, міжхребцевими грижами, хребцями. Під час сну забезпечує анатомічно правильне положення голови та шиї, у такий спосіб повністю запобігаючи появі болю.
-
Характеристики
Бренд Ortomedica Країна виробництва Украина/Турция Призначення для сну Категорія користувачів для дорослих Показання до застосування у разі болю в спині; у разі болю в шиї; у разі головних болів; у разі шийного остеохондрозу Перфорація Немає Ефект пам'яті Да Висота 12 см Розмір 60x40x12см Матеріал чохла (наволочки) текстиль Сфера застосування під голову; під шию Форма класична Стійкість до пилового кліща Да Наповнювач піна Гіпоалергенність Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сну |
| Виробник | Ortomedica |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴








