
Анатомічна подушка Ortomedica 7032 під поперек (35x34x12 см)
1 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7032
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Ортопедична подушка Ortomedica 7032 під поперек
Подушка Ortomedica 7032, яка має високу перевагу серед наших продуктів, виготовлених для створення комфорту, особливо в серії поперекових подушок, усуває відчуття дискомфорту, викликане тривалим сидінням, завдяки своїй функції, яка може бути прикріплена до стільця.
Особливості подушки
- має спеціальну форму зменшення навантаження на хребет;
- формує правильну поставу під час сидіння;
- захищає спину від бічних зміщень;
- підходить для різних видів сидінь, зокрема автомобільних;
- розміри: 35x34x12 см
- Материал продукта: пенополиуретан
-
Застосування:
- профілактика остеохондрозу, а також втоми та болю поперекового відділу хребта;
- у разі тривалої сидячої роботи;
- профілактика та лікування сколіозу, радикуліту, міжхребцевих гриж поперекового відділу хребта;
- для підтримки спини під час сидіння в реабілітаційний період після травм або операцій;
- правильне формування постави;
- розвантаження м'язів поперекового відділу;
-
Сьогодні поширеною проблемою є викривлення попереку, спини, хребта та біль, спричинений тривалим сидінням на роботі.
Подушка Ortomedica 7032, яка має високу перевагу серед наших продуктів, вироблених для створення комфорту, особливо в серії поперекових подушок, усуває відчуття дискомфорту, викликане тривалим сидінням, завдяки своїй функції може бути прикріплена до стільця.
Що потрібно враховувати під час вибору ортопедичної поперекової подушки, виготовленої відповідно до анатомії поперекового відділу та вигину хребта? Відповідаючи на це частозалежних питань, ви маєте спочатку добре визначити свої потреби.
Подушка має бути жорсткою або поролоновою, плоскою чи вигнутою? Гарна ортопедична подушка обов'язково має добре підтримувати ваш поперековий відділ.
-
Характеристики
Бренд Ortomedica Країна виробництва Украина/Турция Форма подушки контурна Зона використання під поперек; для автомобіля; Призначення для корекції постави; для зняття навантаження зі спини; під час остеохондрозу Наповнювач пенополиуретан Висота (см) 12 Ефект пам'яті Немає Масажний ефект Немає Розміри 35x34x12 см Матеріал чохла текстиль Перфорація Немає Гіпоалергенність Да
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Колір | Чорний |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сидіння |
| Виробник | Ortomedica |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 34 см |
| Висота подушки | 12 см |
- Ціна: 1 390 ₴








