
Підставка під коліно та лікоть Нековзний килимок для йоги та фітнесу
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11028
+380 (66) 149-15-10
- +380 (93) 309-92-00
- +380 (97) 143-11-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нековзний килимок-підставка захищає лікті та коліна від синців і травм під час упору на твердій поверхні, перешкоджає ковзанню під час виконання вправ. Також захищає лікті та коліна від холоду поверхні. Підходять для занять фітнесом, йогою, пілатесом, тренувань у спортзалі.

Особливості:
- Оптимальний і якісний матеріал — килимок для колін виготовлений із піни TPE, не містять ПВХ і латекс, має антиковзну поверхню і високу амортизацію.
- Ергономічний дизайн — підставка зі злегка увігнутою круглою зоною в центрі для зручності користування.
- Компактність і практичність — розмір 20х20х2 см, вага 80 г, підставку легко брати із собою на заняття та тренування.

Материал: Полиуретан
Розмір: 20x20x2см
Колір: сірий

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HBC |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴






